HARDWARE

(LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ)

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

bÜTÜN ÜYELERİ İLGİLENDİREN KURALLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

siteyi nereden öğrendiniz?
a.)google dan
0%
 0% [ 0 ]
b.)arkadaştan
100%
 100% [ 2 ]
c.)bir siteden
0%
 0% [ 0 ]
d.)reklamdan
0%
 0% [ 0 ]
e.)gezinirken buldum
0%
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
hsyntmc
Admin

MesajKonu: bÜTÜN ÜYELERİ İLGİLENDİREN KURALLAR   Cuma Haz. 29, 2007 4:45 am

1 - Yeni Konu.

Yeni konu açan arkadaşlar ya hepsini büyük harflerle yazıyorlar, ya bazı harfleri büyük bazı harfleri küçük yazıyorlar, ya bakın yapın edin gibi mesajlarla herkesi konuya baktırmaya zorluyorlar, ya da değişik imgelerle forumun görünüşünün anasını ağlatıyorlar.
Hepsi büyük harflerle yazılan konu : MAİL HACKLERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
Bazı harfleri büyük bazı harfleri küçük yazılan konu : Maİl HaCkLeRkEn DiKkAt EdİlMeSi GeReKeN hUsUsLaR
Konuya bakmaya zorlayan konu : Mail hackleyecekler kesinlikle bakın
Değişik imgelerle forumun görünüşünü bozan konu : !!!!!! ::::: Mail hacklerken dikkat edilmesi gereken hususlar ::::: !!!!!!

Kesinlikle ama kesinlikle böyle konular açmamanızı tavsiye ediyorum, herkese bugüne kadar uyarı verdim ama rütbesi ne olursa olsun artık süreli uzaklaştırma vereceğim.

Örnek konu başlığı budur : Mail hacklerken dikkat edilmesi gereken hususlar.

Lütfen ama lütfen beni ve diğer forum görevlilerini zorda bırakmayın, forumun düzeni için başlıkları Türkçe'ye, forum düzeni ve görünüşüne, forum üyelerine saygıya uygun olarak yazın.

2 - Yeni Mesaj.

Yeni mesaj yazacak arkadaşlar ya hepsini büyük harfle yazıyorlar, ya mail veya site adresi yazıyorlar, ya da başka bir üyeye saygı çerçevesini aşmış bir şekilde cevap veriyorlar.
Hepsi büyük harflerle yazılan mesaj : BENCE BU YÖNTEM İŞE YARAMAZ
Mail veya site adresi yazılan mesaj : Bence bu yöntem işe yaramaz yaramazsaekle@eklemeyin.uzan
Saygı çerçevesini aşmış mesaj : Sen bu yöntemle ancak ... parmaklarsın.

Kesinlikle ama kesinlikle böyle mesajlar da yazmamanızı istiyoruz. Herkesin mesajını bugüne kadar düzelttim, ancak artık süreli uzaklaştırma vereceğim.

Örnek mesaj budur : Bence bu yöntem işe yaramaz.

Mesaj yazarken de dikkatli olursanız hem bizim işimizi kolaylaştırır hem de mesajları düzeltmeye ayırdığımız vakitleri sizlere yardım etmeye ayırmamızı sağlayabilirsiniz.

3 - Gönderilen Özel Mesaj ( P.M )

Son günlerde bayan moderatörlerimize herkes msn versene nerdensin senin mod yaptılar beni yapmadılar gibi mesajlar gönderiliyor. Gönderenlerin hepsi banlandı ancak yine de bayan moderatörlerimiz bundan rahatsızlar ve onların görevlerini yapmaları için kafalarının rahat olması gerekiyor. Lütfen bayan moderatörlerimizle ilişkinizi sadece görevli oldukları kategorideki bilgi alışverişi sınırları içerisinde tutunuz.
Ayrıca birbirinize attığınız özel mesajlar da tarafımızdan görüldüğünden o mesajlarda da saygı çerçevesini aşmazsanız seviniriz.

Önemli uyarı : Beğenmediğiniz bir mesajı veya konuyu " Moderatöre Bildir " e tıkla***** bölüm moderatörüne iletebilirsiniz. Eğer ki belirttiğiniz mesaj veya konunun bulunduğu kategorinin modu yoksa siz yine de bildirin açılan konuya genel forum moderatörleri bakar.

Kullanıcı profilini gör http://hardware.yourme.net

bÜTÜN ÜYELERİ İLGİLENDİREN KURALLAR
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kıtap tavsıyelerı
» Üyeler arasında özel mesaj!!! İçeri lütfen!!!
» site altına değişik toolbar felan online üyeler gözüksün son konular gözüksün
» Kurallar Modelarsiz
» Forumun genel kuralları